Wyjazd do Kanady – Co to jest eTA?

Wyjazd do Kanady – Co to jest eTA?

Wyjazd do Kanady – jakim sposobem osiągnąć wizę bez zbędnych formalności

Podróż do Kanady dla obywateli Polski sprzęga się z koniecznością uprzedniego pozyskania wizy. Określana jest ona jako eTA, czyli: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu wizy elektronicznej możliwy jest wjazd na terytorium Kanady drogą lotniczą – nie, niestety jedynie jeżeli posiadamy cel zatrzymać się w takim kraju, ale również, o ile trafiliśmy do niego tylko przejazdem. Bez eTA Kanada wizy, nie ma sposobności liczyć na dostanie się do Kanady samolotem. Powinno się jednakże mieć pojęcie, że eTA nie jest wymagana, jeżeli do Kanady udajemy się drogą morską lub lądową.

Wiza elektroniczna dla każdego

Elektroniczna wiza jest dowodem powiązanym z polskim paszportem oraz jej ważność wynosi aż 5 lat! Nie jest wymagane jej drukować, co jest ulepszeniem dla podrózników. Wiza jest przydzielana do paszportu, skutkiem tego wspólnie z jego wymianą należy od nowa wnioskować o eTA. Aby załatwić wizę elektroniczną do Kanady, warto skorzystać z pomocy pośrednictwa wizowego, które załatwi za nas wszelakie formalności. Jest to ważne przede wszystkim dla osób, które nie znają języka na tyle odpowiednio, by na własną rękę wypełniać wniosek. Dzięki temu eTA Kanada online zdoła do nas dotrzeć nadzwyczaj prędko oraz bez zbędnych nerwów.

W przypadku ubiegania się o tradycyjną wizę należy wybrać się do ambasady i w tamtym miejscu składać wniosek oraz wymagane dokumenty. Wytwarza to obszerną dozę formalności i kosztuje nasz cenny czas. Oczywiście tym samym eTA Kanada online jest stanowczo popularniejsza.

Jak złożyć wniosek o eTA?

Żeby dostarczyć eTA Kanada – wniosek, wystarczające jest wypełnić adekwatny blankiet drogą internetową. Powinno się do niego dodać skany kolorowe paszportu, który musi być obowiązujący przez okres co najmniej 6 następnych miesięcy. Dzięki korzystaniu z agencji pośrednictwa wizowego można otrzymać eTA nader prędko oraz efektywnie – tradycyjny okres tworzenia wizy elektronicznej wynosi około 3 dni roboczych. W razie problemów z wyrobieniem wizy, pośrednictwo interweniuje w tego rodzaju sprawie, co dla klienta jest nadzwyczaj komfortowe. Ogółem zaleca się wygenerowanie eTA jeszcze przed zarezerwowaniem biletu samolotowego do Kanady, jako że procedura się może niekiedy przeciągnąć, bądź co bądź są to przypadki niestandardowe.

Więcej informacji:

how to apply for canadian visa