eTA Kanada – jak uzyskać?

eTA Kanada – jak uzyskać?

Przygoda życia – zachwycająca Kanada

Różne kraje w rozmaity sposób załatwiają kwestię pobytu podróżników na terytorium swojego państwa. Nieraz wymagana jest wiza, o jaką należy mocno się postarać, czasami wystarczy nabyć tę wizę na lotnisku. Do niektórych krajów można wjechać w ogóle bez wizy i żadnego organizowania czegokolwiek wcześniej. A Kanada? Jak wygląda temat z Kanadą?

E-wiza do Kanady

Jeżeli mowa o Kanadzie, zwiedzający musi zarejestrować swój pobyt. Chodzi o dostarczenie wniosku, można określić to jako wniosek o przyzwolenie na wjazd do Kanady, aczkolwiek nie jest to normalna wiza. Istotą są głównie cele statystyczne oraz rejestrację samej podróży. eTA kanadyjska wystawiana jest za pośrednictwem internetu, a przeważnie wystarczy do tego paszport, adres e-mail oraz opłata. Strona internetowa przeznaczona do tego procesu jest intuicyjna, w związku z tym nawet osoby słabo poruszające się w internecie powinny poradzić sobie bez problemu.

Ameryka to nie tylko USA

Pobyt w Ameryce Północnej mnóstwo ludzi utożsamia z pobytem w USA, a jednak obok Stanów Zjednoczonych znajduje się podobnie piękny a także urokliwy kraj, w którym nic nie jest oczywiste. Dzika natura przeplata się z nowoczesnością. Wodospady oraz śliczne krajobrazy stapiają się z dużymi budynkami i luksusem nowoczesnych miast. Ameryka to nie wyłącznie Stany Zjednoczone. Ameryka to również Kanada, do której rzeczywiście warto wybrać się, szczególnie, że w przeciwieństwie do USA nie jest konieczna tradycyjna wiza. E-wiza do Kanady to zaledwie parę kliknięć myszką poprzedzone przygotowaniem paszportu, dokonaniem płatności oraz podanie maila.

Jedynym minusem wydaje się odległość od Europy, ale przecież w dzisiejszych czasach podróże samolotem nie są bardzo kłopotliwe, jednak mogą być kolejną przygodą. Kanada e-wiza to rzeczywiście prosty sposób na przygodę życia.

Źródło:
kanada eta beantragen.